flag
АДВОКАТ
ЯСНОГОР ИГОРЬ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
тел. 0503206160
Обратитесь к адвокату до того, как это сделает другая сторона!
kontakt
Get Adobe Flash player

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції позовну заяву Клієнта до податкового органу задоволено у повному обсязі, зобов`язано податковий орган зареєструвати податкові накладні складені Клієнтом датою первинного подання на реєстрацію. Адвокатом у цій справі доведено протиправність рішення податкового органу.

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Господарському суді Дніпропетровської області. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції у задоволенні позовної заяви контрагента до Клієнта відмовлено. Адвокатом у цій справі доведено безпідставність позовних вимог, щодо стягнення з Клієнта збитків та неустойки в загальному розмірі 7,2 млн. грн.

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції позовну заяву Клієнта до податкового органу задоволено у повному обсязі, визнано протиправним та скасовано Податкове повідомлення-рішення яким Клієнту нараховано грошове зобов’язання (штраф 25%) на підставі Акту про результати камеральної перевірки. Адвокатом у цій справі доведено, що  наявність умисного вчинення податкового правопорушення не може бути встановлено в межах камеральної перевірки платника податків.

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції позовну заяву Клієнта до податкового органу задоволено у повному обсязі, зобов`язано податковий орган виключити Клієнта із переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку на додану вартість. Адвокатом у цій справі доведено протиправність рішення податкового органу.

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката після подання позову податковим органом самостійно задоволено позовні вимоги, скосована податкова вимога, скасована податкова застава, майно платника податків виключено з реєстру обтяжень. 

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному судіЗавдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції позовну заяву Клієнта до податкового органу задоволено у повному обсязі, визнано протиправним та скасовано  Податкове повідомлення-рішення форми «Ш» на загальну суму 42474,44 грн., яким Клієнту нараховано грошове зобов’язання (штраф 25%) з податку на додану вартість, на підставі Акту про результати камеральної перевірки  з питань своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобов’язання з податку на додану вартість. Адвокатом у цій справі доведено, що сам факт несплати грошових зобов’язань до бюджету не свідчить сам собою про умисел,  а наявність умисного вчинення податкового правопорушення не може бути встановлено в межах камеральної перевірки платника податків.

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Третьому апеляційному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду позовну заяву податкового органу задоволено частково. Адвокатом у цій справі доведено безпідставність вимог податкового органу та протиправність його дій під час нарахування податкового боргу та пені в загальному розмірі 1,7 млн. грн.  

**********

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Красногрвардійському районному суді м.Дніпропетровська та Дніпровському апеляційному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду І інстанції (залишеним без змін Постановою суду апеляційної інстанції) у задоволенні позовних вимог до Клієнта відмовлено. З позивача на користь Клієнта стягнуто судові витрати. 

**********

Адвокат захистив інтересі Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду позовну заяву Клієнта до податкового органу задоволено у повному обсязі, визнано протиправним та скасовано чотири податкові повідомлення-рішення з податку на нерухоме майно на загальну суму 15505,10 грн. Адвокатом у цій справі доведено безпідставність вимог податкового органу та протиправність його дій під час складання податкових повідомлень-рішень, нарахування недоїмки та штрафних санкцій.

* * * * * * * * * *

Адвокат захистив інтересі Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді та Третьому апеляційному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції позовну заяву Клієнта до податкового органу задоволено у повному обсязі, визнано протиправним та скасовано два податкові повідомлення-рішення на загальну суму 81256,25 грн. Адвокатом у цій справі доведено безпідставність вимог податкового органу та протиправність його дій в частині проведення перевірки, складання податкових повідомлень-рішень, нарахування недоїмки та штрафних санкцій. Рішення суду першої інстанції залишено без змін апеляційним судом за наслідками розгляду апеляційної скарги ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

* * * * * * * * * *

Адвокат захистив інтересі Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді та Третьому апеляційному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду першої інстанції позовну заяву Клієнта до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області задоволено у повному обсязі, визнано протиправним та скасовано Постанову про накладення штрафу в розмірі 417300 грн. Адвокатом у цій справі доведено безпідставність вимог контролюючого органу та протиправність його дій в частині складання Акту про неможливість проведення інспекційного відвідування та нарахування штрафу. Рішення суду першої інстанції залишено без змін апеляційним судом за наслідками розгляду апеляційної скарги Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

* * * * * * * * * *

Адвокат захистив право приватної власності Клієнта в Бабушкінському районному суді міста Дніпропетровська. Завдяки вдалим діям адвоката було скасовано арешт необгрунтовано накладений на земельну ділянку Клієнта, яка перебуває у його приватній власності.

* * * * * * * * * *

Адвокат захистив інтересі Клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. Завдяки вдалим діям адвоката Рішенням суду позовну заяву податкового органу в заявленому розмірі 3 759 241,42 грн. задоволено лише частково в розмірі 195477,26 грн. Адвокатом у цій справі доведено безпідставність вимог податкового органу та протиправність його дій в частині нарахування основного боргу та штрафних санкцій.

* * * * * * * * * *

Адвокат захистив інтереси Клієнта в Третьому апеляційному адміністративному суді. Постановою суду у задоволенні апеляційної скарги Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів відмовлено, а рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суд, яким у задоволенні адміністративного позову Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Клієнта про стягнення адміністративно-господарських санцій відмовлено, залишено без змін. Адвокатом доведено, що на підприємство покладено обов'язок по забезпеченню певної кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів, а не обов'язок їх працевлаштування.

* * * * * * * * * *

Адвокат надає консультації з питань банкрутства та здійснює представництво в судових процедурах банкрутства.

 

Судебная практика